Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat az egyetemhez...

Szakdolgozat az egyetemhez nem tartozó külső szakmai gyakorlatos helyen (Honvédkórház)?

Figyelt kérdés

A szakmai gyakorlatomat (eü képzés) a Honvédkórházban szeretném tölteni, viszont kisebb problémákkal szembesültem, mivel nemsokára le kellene adnom a szakdolgozati témalapot, és még nincs se témám, se témavezetőm, és ebben a helyzetben különösen nehéz érdeklődni.

Az egyetemről írtam pár tanárnak, hogy van-e mód arra, hogy úgy vállaljanak, hogy nem az egyetemen töltöm a gyakorlatot, viszont többség így nem szívesen vállalna, vagy nincs témája. Arra gondoltam, hogy akkor a Honvédkórházon belül írnám a szakdolgozatot, viszont amikor rákérdeztem, azt a tájékoztatást kaptam, hogy oda kész témával és tervezettel, kérdőívekkel szoktak menni, soha nem volt szokás, hogy ők adjanak témát.

Mivel nincsenek ismeretségi köreim, és nem vagyok jártas ilyen ügyben, szívesen fogadnék ez ügyben tapasztalatokat, tanácsokat.



2020. ápr. 28. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A témát és a konzulenst is neked kell kiválasztani, nem a gyakorlati helyednek.
2020. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen szakon írod? Ez függ ettől is.
2020. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Laboranalitikus szak.
2020. ápr. 29. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!