Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most akkor lesznek OKJ vizsgák...

Most akkor lesznek OKJ vizsgák májusban vagy se? Csak hivatalos infót kérnék. Hogyan lehet 73 ezer embert mozgatni a járvány csúcspontja ideje után? Ráadásul a 83 ezer érettségiző mellett?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A járvány csúcspontja akkor fog jönni, ha vége lesz a karanténnak és mindenki szabadon fog mozogni és a felelőtlenség odáig fog vezetni, hogy egymásnak fogják adni az emberek, akár szándékosan is. Nem kellene kiengedni őket, akik betegek, hogy fertőzzenek.

Elvileg beindul minden. Érettségiről csak annyit, hogy úgy hallottam rádióban, meg lesz tartva, be kell menni, de csak napi 10 ember és szigorú körülmények között (szájmaszk, kesztyű)

2020. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az OKJ vizsgákról hallottál valamit?Itt is kb 73 ezer emberről van szó.Nekünk május 13-15-29-re írták ki a vizsgáinkat,ha egyáltalán lesznek.
2020. ápr. 28. 18:23
 3/3 anonim válasza:

Én is érintett vagyok, de csak annyit tudok, hogy lesz. De pontosan mikor, hogyan azt még senki nem tudja:)

Gázabb mint az érettségi.

2020. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!