Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika emelt érettségi,...

Informatika emelt érettségi, az elmúlt évek feladatait átnézve "csak" táblázatkezelés, webprogramozás, adatbázis kezelés és programozás volt és lesz is?

Figyelt kérdés
Hamarosan megyek emeltezni és nem tudom, hogy csak ezek lesznek-e. Az elmúlt 2 évben nem igazán használtam egyiket se, adatbázis kezelést is szerveren, tehát kóddal, nem pedig ilyen microsoft access-es dolgot és úgy hallottam, hogy nagyon eltér a kettő. A programozás pedig nekem C# lesz, akkor kiválaszthatom, hogy Visual Studio 2016-ban szeretnék programozni, igaz? Nagyon izgulok, hiszen a napokban dől(t) el minden.
2020. ápr. 30. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen feladatok szoktak lenni. Viszont, ha nem használtad ezekhez kapcsolodó szoftvereket az elmúlt időbe akkor érdemes gyakorolnod. Sok idő megy el a keresgélésre vagy a programozásnál a kódra. + Mivel már beadtad a jelentkezésedet így alá kellett írnod a szoftverlistát. (A jelentkezéssel együtt adják ezt a listát) A lényeg az,hogy a listában nincs benne a Visual Studio 2016 akkor nem használhatod a vizsgán.
2020. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm.
2020. ápr. 30. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!