Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt info lehetséges hogy...

Ferike2003 kérdése:

Emelt info lehetséges hogy lerakjam?

Figyelt kérdés

Kedves mindenki a kérdésem az :

1, ÉN mostanában jöttem rá hogy szeretem az infót és hogy ezzel foglalkoznék de nagyjából semmilyen tudásom nincs ugye 10 és fiú vagyok tehát azért nem veszek el az interneten és vágok pár dolgot a weblap szerkesztésből a wordből és a legkevesebbet az acess adatbázisból ....na de akkor az első kérdés én emelt infóra jelentkeztem jövőre lehetséges e 12 végére le raknom az emelt infót

2, ha nem lehetetlen (tanárom szerint nem )akkor kérlek mondtok dolgokat hogyan gyakoroljak például: oldalak vagy csatornák vagy valami tanulni való hogy mindenképp elérjem az emelt szintet...

Köszönöm főleg annak aki mindkét kérdésemre választ ad és használható de annak is aki csak az egyikre válaszol kérem továbbá hogy a témához értő emberek nyilvánuljanak itt meg.



2020. ápr. 30. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

igen, lehetséges

nézegesd meg az előző évek feladatait az oktatás.hu.n

2020. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!