Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet a szintemelő érettségit...

Lehet a szintemelő érettségit is halasztani?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén kicsit mellbe vágott ez, hogy a tetőpont becsült napjaiban indul az érettségi. Én földrajzból megyek 12-én emeltezni, fel is készültem normálisan, de nem tudom, ebben a helyzetben tudnám-e a maximumot hozni, félek ettől az egésztől, féltem a családomat is. Érettségi bizonyítványom van már. Nem tudom ebben az esetben lehet-e halasztani. Kicsit értetlenül állok a dolog előtt, akkor mi értelme a #maradjotthonnak, mi értelme volt az iskolákat bezárni egyik napról a másikra, s mi a garancia arra, hogy ezzel nem lobban be ismét a járvány, vagy egy ordas nagy kamu az egész koronavírus? Miért nem tudnak ősznél előbb újabb érettségi időpontokat kiírni még a felvételi előtt, mondjuk júliusban? Nem tudom mire megy ki a játék.
2020. máj. 3. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán nem mész be és jelentkezel a következő alkalommal, amikor érettségit tartanak.
2020. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak azért nem kell újból fizetni?
2020. máj. 3. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Nincs már járvány vagyis alig alig. Nézd meg a vidéki megyéket. Van olyan megye ahol 3 hete nem volt eset. Ergo ott már nincs virus maximum ako beviszi. Szerintem az emberek többsége már december január időszakban elkapta. Felesleges a félelmed.
2020. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!