Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt informatika érettségin...

Emelt informatika érettségin az adatbáziskezelés vagy a programozás a nehezebb?

Figyelt kérdés
Melyikre kell több időt fordítani?
2020. máj. 3. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Programozás ajánlott idő: 90 perc

Adatbázis ajánlott idő: 60 perc


De ez tőled függ, hogy mennyit tudsz. Szerintem az access-re bőven elég 30 perc, de lehet, hogy neked többre van szükséged.

2020. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, ez is hasznos infó.

Viszont rosszul fogalmaztam. Arra vagyok kíváncsi, hogy melyik a keményebb dió? Még felkészülés fázis alatt.

2020. máj. 3. 22:20
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a programozás, ha accesst használsz hamar el lehet készíteni a lekérdezéseket ha van gyakorlatod érettségis feladatokban és egyből tudod hogyan fogj hozzá, pl valamilyen érték keresése 1 adott feltétel alapján könnyebben összehozod, míg programozásnál azért többet kell agyalni mit is akar az ember pontosan. Na meg attól is függ milyen nyelven írod. Remélem érthetően fogalmaztam.
2020. máj. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!