Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha nincs szótáram...

Nagyon gáz, ha nincs szótáram emelt angol érettségire?

Figyelt kérdés

Igazából szerintem szótár nélkül is menne a vizsga, de ki tudja, előfordulhat, hogy szükségem lesz rá. Nyelvvizsgán össz 1 db szót kellett kinéznem belőle.

Szerintetek rendeljek egyet, ideér szerdáig?

Vagy hagyjam ahogy van annyit nem ér?



2020. máj. 4. 00:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Könyvtár* :D
2020. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én nem viszek, engem eleve úgy készítettek fel, hogy ne használjak, ne azzal csesszem el az időmet.
2020. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Azóta szereztem, azért köszönöm mindenkinek!

Én sem tartom valószínűnek, hogy használnám, de nekem egy pont is számít, mivel határeset a felvételim, hogy sikerül-e.

2020. máj. 5. 18:44
 14/16 anonim ***** válasza:

Na szuper :) Sok sikert a vizsgádhoz!

Nem mellesleg a szótár HELYES használata a legkevésbé sem időelcseszés. Persze ha nem tudod használni, akkor az, de elég szomorú, ha erre az iskolában nem tanítják meg a diákot. Ez is része kell(ene), hogy legyen a nyelvoktatásnak, vizsgafelkészítésnek.

2020. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem hasznaltad, ugye?
2020. máj. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Egyszer kellett használnom, egy szót néztem meg, hogy hogyan van helyesen írva.
2020. máj. 12. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!