Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha jelentkeztem emelt érettség...

Ha jelentkeztem emelt érettségire (angol), kormányhivatalba papír alapon személyesen vittem be a jelentkezési lapot, mikor fognak értesítés küldeni, hogy mikor hova kell majd mennem?

Figyelt kérdés

2020. márc. 4. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Áprilisban küldik azthiszem a vizsgabehívót. De egyébként ott elmondták. Meg február végén állítólag kellett volna, hogy küldjönek adategyeztetési emailt. Én és senki se kapott akit kérdeztem.
2020. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem csak annyit mondtak, hogy majd értesítenek, vagy hogy levelet küldenel, vagy valami ilyesmit, de azt nem, hogy mikor. Adategyeztető email? Hmm... Hát akkor remélem, hogy tényleg senki se kapott, nem csak én nem. :D
2020. márc. 4. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!