Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan jöhetnék rá mit tanuljak?

Hogyan jöhetnék rá mit tanuljak?

Figyelt kérdés

Nagyon durva, de 31 évesen fogalmam sincs mit akarok. Anno érettségi után egyetemre jártam, de az évek során éreztem, hogy nem nek való a tanult szak, így ott hagytam. Elmentem call centerbe dolgozni, 1 év után kiléptem. Nem éreztem jól magam ott. Utána több mint 3 évig házvezeto nőként dolgoztam, illetve az adott családnál a gyerekekkel foglalkoztam. Nah eddig ezt élveztem a legjobban. Viszont azóta is csak érettségim van, jelenleg a járvány miatt nem dolgozok.

Hamarosan megszűnik az eddig ismert okj. Nem tudom hogyan jöhetnék rá, hogy mit szeretnék ezutan dolgozni.Már ebben a házvezetősdi sem vagyok annyira biztos, bár lehet csak az itthon töltött 2 hónap miatt érzem így. Mit tegyen, aki nem tudja mihez kezdjen magával.


2020. máj. 4. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Hmmm

Melyek azok a dolgok amik érdekelnek? Milyen területen tudod elképzelni magad?

Szerintem nézd át a felvi oldalát, ott vannak szakleírások. Én a helyedben bevállalnék akár egy alapképzést vagy akár egy FOSZK-ot levelezőn. Még pótjelentkezésen van esélyed! Hajrá! :)

2020. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!