Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy mentek eddig az...

Kinek hogy mentek eddig az erettsegik?

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig nagyon rosszul,matekom jó ha kettes, emelt magyarnál meg nem is tudom,hogy a 2esért vagy a 45%ért imádkozzak. Mindkettőre pedig felkészülten mentem meg tök nyugodtan,erre mindkettőn megleptek:(

Neked hogy ment eddig?

2020. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Matekból szerintem szóbeli, magyarból is volt pár rész, ahol csak pislogtam, de az még ment.

A mai töri sem volt vészes szerintem

2020. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Matek talán meglesz a 25 pont(de csak nagyon talán)

Magyar 3-4 között lesz az nagyon könnyű volt

Töri 2 max 3 de abban nem nagyon reménykedem

2020. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Magyarból a négyes talán meglesz.

Matekból nagyon reménykedem az ötösbe nagyon jól ment. Igaz hogy abba vagyok a legjobb, sokszor nekem kellett korrepetálnom az osztálytársakat mert nagyon jól el is tudom magyarázni. Szerintem brutál könnyű volt az idei, a régebbi érettségik közül szerintem ez tényleg könnyebbre sikerült. Akinek ebből nem lesz meg a kettes annak az előzőek sem sikerültek volna szerintem. de ez csak az én meglátásom.

A történelem az talán meglesz úgy hogy ötösre, néhány dolgot összekevertem egy másik témával ami utólag jutott eszembe.

2020. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kb töri 84 szazalek, matek 70 szazalek emelt magyaron 54-re szamitok es emelt angolon 60 korulire az nem ment annyira jol
2020. máj. 7. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy számoltam, magyarból 85% körül lesz, nagyon könnyű volt szerintem. A matek rosszabbul ment mint amennyit tanultam rá, de 60% azért meglesz. Töriből volt 1-2 dolog amit kevertem de egyébként sokmindent ki lehetett írni atlaszból az olyan 70% kb. Angolból pedig nemrég nyelvvizsgáztam így a közép érettségi nem volt gond megoldokulcs szerint közel 90%. Jövőhéten lesz egy emelt építészeti ismeretek amitől nagyon félek😬
2020. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A magyar jól ment, igaz most írtam életemben novellaelemzést, remélem oda sem írtam túl sok hülyeséget😂. A matek meglepően egyszerű volt, az jobbat sikerült, mint amire számítottam. A töri miatt csalódott vagyok, arra készültem a legtöbbet, mégis örülök, ha a 70 százalék meglesz, idegen nyelven nagyon rossz feladatlapot sikerült most összeállítaniuk... Az emelt angol is jó lesz, 90 százalék minimum meglesz.
2020. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!