Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biosz középszintű érettségi...

Biosz középszintű érettségi nehéz?

Figyelt kérdés
Vagy ősszel, vagy jövő májusban még nem tudom, szeretnék bioszból érettségizni középszinten, mennyire nehéz? Egy 75 %-ot összeszedni? Érettségim bizim van, szóval másra nem kell nagyon koncentrálnom.
2020. máj. 6. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Biosz középszinten ki lehet váltani a szóbelit valami előre elkészíthető dokumentációval-prezentációval, ez szerintem van, akinek könnyítés. Az írásbelinél nincsen ilyen. Én emelteztem, és az akkori középszintet nem választottam volna, vagy jó feladatokat kaptunk, vagy középszinten tényleg több lexikális tudás kell és emelten a logikai.
2020. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 3 éve közepeztem bioszból. Szerintem nem volt nehéz. Bár én sokat készültem rá meg érettségi előkészítőre is jártam (Magister).

Ha csak erre kell készülnöd akkor simán teljesíthető :) vannak jó könyvek amikből jól tudsz készülni

2020. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mozaikosok jók?
2020. máj. 6. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!