Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A motivációs levelet kézzel...

A motivációs levelet kézzel vagy gépelve kell írni?

Figyelt kérdés
Az osztatlan tanárképzésre jelentkezőknek kell írni motivációs levelet, csak nem tudom, hogy gépelve vagy kézzel kell-e.
2020. máj. 11. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A mai világban semmit nem kell kézzel írni, hacsak nem kérik külön, mert meg akarják nézetni grafológussal.
2020. máj. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Muszály kézzel írni, szerintem a feltételeknél fel is van tüntetve. Ennek az oka annyi, hogy a kézírásodból rengeteg mindent megtud mondani egy szakértő. Tanári pályán pedig azért eléggé fontos, hogy a tanár ne legyen őrült, ha már gyerekekkel foglalkozik. Szóval próbáld meg éppen nyugodt állapotodban megírni.
2020. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a helyesírás is fontos

muszáj*

meg tud mondani*


Egyébként rákerestem, az első Google találat egy link a tkk.elte.hu oldalról, amiben leírja, hogy:

"A motivációs levél terjedelme legalább 2, legfeljebb 3 gépelt oldal."

2020. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!