Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell motivációs levelet...

Hogyan kell motivációs levelet írni?

Figyelt kérdés
A Waldorf 9. évfolyamára szeretnék jelentkezni és kérték, hogy mindenki írjon motivációs levelet. Segítsetek kérlek, mert azt sem tudom, hogy kezdjek hozzá, vagy, hogy mi legyen az első mondat.

2017. jún. 15. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul tudom, de logikusan végiggondolva a középiskolák diákjainak az a motivációja, hogy leérettségizzen. Gimnáziumban kicsit komplikáltabb a helyzet, ott már törekednek a jobb érettségi eredményekre is. Ha erre a borzasztóan bonyolult összefüggésre a Waldorfban nem jöttek rá, akkor írd meg teljes nyugalommal, hogy neked ez a célod. Nem ciki, nekem is ez volt(konkrétan a második opció), és másoknak is ez. End of Story.
2017. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!