Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet puskázni online...

Hogy lehet puskázni online órán? Sos!!

Figyelt kérdés

Online matek órán hogy lehet puskázni? 2 órám lesz megírni és googlera nem tudom beírni a számos feladatokat, nem adja ki a megoldást.

Holnap lesz és csak 3 anyagot tudok belőle és van 7 anyag még, annyit nem tudok megtanulni ma már. Ezen múlik, hogy át e megyek ebben az évben... Légyszi aki tud rá megoldást írja meg

10.-es vagyok egyébként.



2020. máj. 16. 18:30
 1/7 cini Cini válasza:
22%
Számítógépen ha leteszed a tálcára a zoom-ot és megnyitod a számológépet akkor könnyen tudsz puskázni. Ha bonyolultabb a kérdés vagy nem számítógépen dolgozol akkor sajnos nem tudok segíteni.
2020. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Holnap vasárnap lesz. Nem hétfőn írod, kérdező? Mert akkor van még egy napod.


Mik a témák? Elmélet?


Online órán kamerával néz a tanár?

2020. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vezesd le a feladatokat amiket eddig csináltatok és akkor majd csak a számok lesznek mások.
2020. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az online keresés egyébként kilőve. Bár én egyetimsta vagyok de azt eltudom mondani hogy úgy lett ez kitalálva hogy nincs időd keresgélni főleg úgy hogy ha nem tudod egyáltalán az anyagot.
2020. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Matekot jól tudó barát, családtag, szomszé ul melletted és segít. Akkor a leghasznosabb, ha közben, utána el is magyarázza, mert ebből két év múlva érettségizni is fogsz.
2020. máj. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ha kamerás az óra, akkor persze "elromlott" a kamera. (Letakarod)
2020. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Puskázni nem szabad, én pedig nem akarok ötleteket adni. Főleg annak nem, aki nem tudja feltalálni magát. Most simán megtehetnéd, hogy kiírod néhány lapra az anyagot, és odateszed a monitor mellé a falra, vagy akár telefonon nézed a jegyzeted (telefonon akár külön videóbeszélgetni is lehet valakivel), ha a gépet felügyelik. Ha eddig nem jutsz el magadtól, akkor kár erőltetni. Jobban jársz, ha szépen megtanulod.
2020. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!