Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » December vegen voltam otthon...

December vegen voltam otthon utoljara, nincs itt nalam elegans ruha. Szigorlatra es allamvizsgara (mindketto online lesz ) klkerjem hogy kuldjek fel postan szerintetek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Azért na... milyen életed van, hogy nincs szükséged egy elegáns ruhára? De komolyan! Én szégyellném magam, ha a szekrényemben nem állna legalább három folyamatosan! Soha nem lehet tudni!


Persze, hogy küldesd el!

2020. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát én nem szégyenlem magam; sosem öltözöm elegánsan (alkalmakat leszamitva persze), es orulok, hogy a 10 nm szobamban elferek valahogy, ugy h kb fel evente megyek haza....
2020. máj. 4. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy adják fel csomagban neked.
2020. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi nincs? Szerintem online nem kell öltöny vagy kosztüm. Nem tudom, hogy nő vagy férfi vagy.

Ha nincs egy normális inged/csinos blúzod/felsőd, akkor tényleg küldess valamit. Nem tudom mennyire lenne macera küldetni. De akár csoporttárstól, lakótárstól, baráttól is kérhetsz kölcsön.

2020. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm második és harmadik válaszoló, hogy írtatok!

Sajna tényleg abszolut semmi, mert a farmer-póló -tornacipő vonalon mozgok nagyjából.... még egy fekete nadrágom sincs ... bár ez itt annyira nem lesz fontos. Azt hiszem tényleg megkérem az otthoniakat, hogy adják fel. Remélem, célba ér....

2020. máj. 4. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!