Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minden felsőoktatási intézmény...

Minden felsőoktatási intézményben pénzbe krül a diploma kiadása?

Figyelt kérdés

Beadtam a kérelmet és be kellett fizetni 15.000FT-ot.

Csak lérdekelne, hogy ez általáos vagy egyedi eset.



2020. máj. 18. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes amit írsz. Nálunk (BME) volt egy diplomaosztó nevű esemény, és ott ingyen odaadták. A bsc-s diplomámat meg a kth-n vettem át, ott nem érdekelt a diplomaosztó, de az is ingyenes volt. Viszont időben el kellett érte menni, néhány hét után már tárolási díjat számoltak volna föl (vagy ilyesmit). Te talán idő előtt kérted ki? Vagy túl soká kellett őrizniük? Esetleg magánegyetemre jársz, és a levegővételnek is díja van?
2020. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan a GDF-ről van szó.Még 2013-ban záróvizsgáztam.Engem is meglepett ez az összeg..
2020. máj. 18. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma kaptam meg (ELTE) postán, semmit nem fizettem. Nem lehet, hogy valami régi tartozásod hajtották most be? Bár az sem feltétlen jogszerű szerintem, hiszen már nem vagy az egyetem diákja.
2020. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez az üzenet fogadott a Neptunban, úgyhogy befizettem de még nem hozott a postás semmit sem.Pedig már 1,5 hónapja.

"Tisztelt Hallgató!

Tájékoztatjuk, hogy Mérnökinformatikus (MEIN-AT-07) képzésén

befizetési kötelezettsége keletkezett a rendszerben 15000 HUF összeggel 101/2020. (IV. 10.) Korm. rendelet alapján kiállított oklevél eljárási díja névvel 2009/10/2 félévben

2020.04.22. fizetési határidővel!!"

2020. máj. 21. 07:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Most így hirtelen a Nemzeti Közszolgálati Egyetem TVSZ-ében láttam hasonlót:


[link]

2020. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!