Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Nyíregházi Egyetemről...

Splash kérdése:

A Nyíregházi Egyetemről megkapta már valaki a diplomáját, mióta kihirdették, hogy nem kell a nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 22:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Októberben?? 😮 Jézusom..

Akkor úgy látszik, 2020-tól visszafele kezdték kiállítani.

2020. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
igen, szóval hosszú lesz. Júliusban ott sem lesznek, augu végén folytatják a postázást 2016 tól kezdődve.
2020. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Te micsoda infökat tudsz! Sajnálom, hogy így elhúzödik, akkor mi az a szöveg, hogy 30 napjuk van kiadni?? Rég lejárt...
2020. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
30 nap ha bemutatod a nyelvvizsgat, onnan annyi napjuk van. De ha tobb ezer diploma van bent akkor ugye lehetetlen ezt tartani. Ez olyan mint a politikusok, h Magyarorszag jobban teljesit, ezt kell mondani. Az mas kerdes h nem igaz.
2020. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Pedig a facebook oldalon is sokan ezzel a 30 napos határidővel jöttek.
2020. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk az érdekelne, hogy ennyi év alatt hogy nem tudtatok egy nyavalyás kis nyelvvizsgát se letenni? Ennyire buták vagytok, vagy ennyire letojtátok az egészet?
2020. aug. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nalunk sokan megvettèk jo penzert. Soha a kutya sem nezte nekik h az igazi vagy sem
2020. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#16: Nem sok közöd van hozzá kinek miért nincs nyelvvizsgája, főleg, hogy süt az írásodból a rosszindulat. Mondjuk nekem 2 db szakmai "nyavalyás kis nyelvvizsga" kellett. Az angolom megvan, a németem 2x nem sikerült. Rengeteg időt és pénzt beleöltem. Már hagyni akartam a francba az egészet, de úgy alakult, hogy pont jövőhéten kezdek egy új helyen, új nyelvtanfolyamot németből. Igaz ismét 200 ezer forint de ez van. Legalább a magadfajta idióta röhöghet meg gúnyolódhat azokon akik szenvednek valamelyik nyelvvel. Legalább ilyen hányingerkeltő szövegeket ne irogatnál, mert felfordul az ember gyomra. Reméljük te legalább 2 diplomával és 3 nyelvvizsgával rendelkezel! Nyomorult!

De aki esetleg lusta volt megcsinálni, ahhoz se sok közöd van úgy gondolom.

2020. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!