Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki mennyit fejlodott/valtozott...

Ki mennyit fejlodott/valtozott egyetemes evei alatt?

Figyelt kérdés
Ertem ezt barmire, napi rutin(gondolom ez valtozik a leginkabb), vilagnezet, viselkedes...

2020. máj. 19. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Én megtanultam tanulni. Tudom, hogy hogyan tudom a legtöbbet legrövidebb idő alatt elsajátítani.

Nyitottabb lettem, rengeteg új emberrel találkoztam, beszélgettem.

Több önbizalmam lett pl. sokszor kellett prezentációt tartani mások előtt.

2020. máj. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én hála a családomnak, 14 évesen önállósodtam, egyedül ott annyit kaptam a szüleimtől, hogy nélkülük semmire se viszem.

Elmentem egyetemre egy másik városba, több mint 200kmre és igazából nálam annyi változott, hogy bebizonyosodott, hogy bármire vihetem a szüleim nélkül. Mindent ugyanúgy csináltam, mint egyetem előtt csak ugye más helyen. Világnézetem, viselkedésem olyan 15-16 éves koromra eléggé kiforrott úgyhogy az maradt.

Más volt a napi rutin, mégis ugyanaz. Kb mindennap 8-tól 3-4ig volt sulim, néha 6ig. Akkor talán jobban éreztem magam, mert senki se zargatott szóbelikkel, mint középsuliban. :D Akkor tanultam amikor akartam de próbáltam szorgalmas maradni, úgyhogy emiatt szinte mindennap tanultam, amikor tudtam.

Egyetem hangulatban más, mint egy középsuli, ezért szerettem jobban.

2020. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Megtanultam halmozott terhek mellett teljesíteni. Mindkét szülőmet hirtelen kómába kellett tenni egy súlyos betegség után. Mindez, a tavalyi vizsgaidőszak első napján. Majd mikor meghalt fél éve édesapám, nagyon hirtelen kellett eldöntenem, hogy most benn maradok az egyetemen vagy kihullok. Az előbbit választottam és emlékszem, a gyászkezelést követően rohantam vissza az egyetemre. Annyira azért nem volt szuper, hogy éjjel-nappal a TO-n ügyintéztem a lehető legtöbb (hahaha) dokumentumtípust kihasználva. Szóval én végülis majdnem megszereztem mind, amit lehetett a kérvényekből:DDD


A tanulással kapcsolatban nem hozott nagy fejlődéseket. Eddig is ment, nem volt gáz. Igazából, ami teljesen megdöbbentett, hogy lehet vitatkozni a tanárokkal. Sőt, valaki igényli is. Ja és, hogy csomó szar előítéletes ember van az egyetemeken...függetlenül a végzettségtől. Őket is gyakran udvariasan helyre kellett tenni,ha az órán művelték.

2020. máj. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!