Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy vagytok az online tanulás...

Hogy vagytok az online tanulással?

Figyelt kérdés
én személy szerint nagyon utálom!!

2020. máj. 19. 16:51
A kérdező szavazást indított:
utálom
nagyon rossz
elmegy
tetszik
nagyon tetszik
36 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak előnyei is, de vannak nagy mértékben hátrányai is.
2020. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Az első hozzászóló nagyon jól, röviden és tömören összefoglalta, amit gondolok róla.

A nagymértékű hátrányhoz hozzátartozik, hogy szerintem alapból sem volt túl jó az oktatás színvonala, de erre most végképp nem voltak felkészülve.

2020. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár én most fejeztem be a 12. osztály azt tudom mondani az a 6 hét embert próbáló volt. Tanárok (kivéve infós tanárok) nem voltak felkészülve erre. Időbe telt, hogy bele jöjjenek. Mire már simán ment minden addigra az érettségi előtti hét volt. Szerencsére ott már nem terheltek minket annyira.
2020. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!