Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen volt a diákmunka?

Milyen volt a diákmunka?

Figyelt kérdés
Nemsoká nekem is mennem kell diákmunkára. Legszívesebben tábori segédként dolgoznék valahol. Nektek mi volt az első, és hogy ment, hogy tetszett?

2020. máj. 19. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
polcfeltöltés, jegyárusítás. Lényegében ugyanolyan munka mintha nem lennél diák. Ugyanúgy viselkednek veled ha erre vagy kíváncsi. Kifoghatsz jó fej és begyöpösödött főnököt is. Én nyári gyakszin is voltam mert szakközépbe jártam, de teljesen más. Ott pl le se szartak minket kb azért csináltunk valamit hogy teljen az idő. Na ez nem ilyen ami jobb is mert telik az idő. Tábori segéd nem tudom mennyire diákmunka már ha ilyen diákmunkás szervezetnél akarsz jelentkezni.
2020. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!