Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Így is értékelik az érettségim...

Így is értékelik az érettségimer? (Informatika)

Figyelt kérdés
Az állományokat nem simán a gyökérkönyvtárba mentettem,ahol a forrás mappa is van,hanem a forrás mappával egyszinten minden feladattípúshoz létrehoztam egy feladat nevével megegyező mappát és azokba mentettem az állományokat. Így is értékelhető lesz?
2020. máj. 20. 02:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem droidok, hanem (elvileg) gondolkodni képes emberi lények fogják javítani, így elvárható módon meg fogja találni a javító tanár a fájlokat, tök mindegy hanyadik almappába másoltad. Esetleg ha bal lábbal kelt a tanár és még a gec1sapkát is felvette reggel, akkor mondhatja, hogy nem talált fájlokat a feladatlapon megadott mappában, ezért elégtelen/értékelhetetlen a dolgozatod. Mondjuk ez esetben kívánom az ilyen tanárnak hogy sz@rjon sünt (nem hiszem hogy előfordulna ilyesmi). A fájlnevek legalább megegyeznek azzal ami a feladatlapon szerepelt?
2020. máj. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze azokra figyeltem. Csak én balga módon először a forrás mappába mentettem az állományokat és pl weblapnál ez azért baj, mert nem úgy van a képe lehivatkozva, hogy ../forras/kep.png, hanem ./kep.png. Na mindegy ez legyen a legkevesebb, szóval remélem tényleg értékelni fogják a munkát. Egyébként én is azért gondolnám úgy, hogy el kéne fogadniuk, mivel a egész kódszámunkkal ellátott mappát kellett felmásolni (amiben benne volt a forrás is), nem csak az elkészített fájlokat, így azt gondolnám el kellene fogadniuk. De majd kiderül.
2020. máj. 20. 08:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Értékelni fogják a munkádat, anno én is így csináltam és még a teremben felügyelő tanárt is megkérdeztem, hogy jó e így és azt mondta, hogy igen. Aki javítja annak nem érdeke, hogy neked rossz legyen, meg fogja találni
2020. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!