Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyíregyházán melyik a legjobb...

Nyíregyházán melyik a legjobb autósiskola?

Figyelt kérdés
Privátban jöhet a legjobb oktató neve is.
2020. máj. 23. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a Kocsisuliban csináltam. Rádióban hallottam hogy akciós a KRESZ náluk, ezért választottam őket. Akkoriban még viszonylag újak voltak egyébként. A KRESZ szempontjából végülis mindegy hogy hol csinálod ha nem tantermit választasz, de a forgalmi nagyon jó volt náluk. A KRESZ vizsga után egy héten belül ‘autóra kerültem’. Jó kis autóik vannak és jófej, türelmes oktatók, rugalmasak, nem lehúzósak. Elsősegély tanfolyam is volt náluk mikor én csináltam, az is jó volt, jó áron. Amúgy én végül másodjára mentem át, de nekem viszonylag nehezen ment az egész az elején, és nem fizettem külön azért hogy átmenjek :)


Sok ismerősöm csinálta a ‘nagyobb’ sulikban, Educar, Rutin stb. de annyira vegyes véleményeket hallottam hogy eléggé elbizonytalanított... de végül nem bántam meg a Kocsisulit

2020. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!