Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyíregyházán az Educar,...

Nyíregyházán az Educar, Rutin, vagy a Sprint autosiskola a legjobb? Velemenyek roluk?

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 02:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Melyik mennyibe kerul?
2019. júl. 11. 02:29
 2/4 anonim ***** válasza:

A vezetés tanulás kulcsa egy jó gyakorlati oktató, a többi mind mellékes.

Az "olcsó autós iskola" lehet sokkal drágább, ha ott gyenge képességű oktató mellé kerülsz, összeg szerűen meg nem is lehet előre számolni, a tanulón is múlik mennyi gyakorlás után vizsgázik le.

Lehet egy jónak ítélt iskolában is rossz oktató, vagy egy nem kedvelt iskolában is lehet egy oktató, aki jó, hatékonyan tanít.

Az elméletet minden tanuló magának tanulja, a vezetés gyakorlás az, ahol alapvető az oktató tudása, személye, lehet egy szigorú oktató is jó tanár, de sajnos sok a gyenge minőség, és a tanulón is múlik, milyen oktatóval tud hatékonyabban tanulni.


Vagyis: nem iskolát, főleg nem olcsó iskolát kell keresni, hanem egy konkrét gyakorlati oktatót.

Ebben meg csak azok tudnak segíteni, akik ott szereztek jogosítványt.

Az általános persze az, hogy beiratkozik valahová a tanuló, és rábízza a szerencsére "mit dob a gép", vagy jó oktatót kap, vagy nem...

2019. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, nem is azert kerdeztem hogy melyik a legolcsobb mert akkor abba az iskolaba iratkozom be, hanem csak erdeklodom. Nyilvan, ez igy igaz, nagyon fontos hogy jo legyen az oktatas. Va valakinek lenne valamilyen tapasztalata, vagy oktatokrol velemenye, azokat is szivesen varom.
2019. júl. 11. 14:40
 4/4 anonim válasza:
Én a Rutinnál voltam és elégedett voltam vele, de az Educarrol is jó visszajelzéseket hallottam. Abban igaza van az előzőnek hogy fontos a jó oktató kiválasztása ezen múlik minden.
2019. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!