Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén év végén a digitális...

Idén év végén a digitális tanrend alatt megbukhatok?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy több országban is hoztak emellé az oktatás mellé egy olyan rendeletet, hogy bármilyen jegyei vannak a tanulónak, nem értékelhető év végén semmilyen tárgyból elégtelennek.

Ezt végül Magyarországon is bevezették? Nem találok róla semmit. Tesiből állok bukásra mert nem küldtem videókat, hogy mozgok, valamint fizikából most tudtam meg, hogy volt belőle classroom csoport és nem szeretnék pótvizsgázni, ezért kérdezem.



2020. máj. 26. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Meg
2020. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom igen. Ha bejelentették volna, hogy nem lehet megbukni akkor mindenki hagyta volna a francba a tanulást. Sőt ez a hír még a csapból is folyna, mint az érettségis hírek áprilisban és május elején.
2020. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2020. máj. 26. 11:37
 4/4 chtt ***** válasza:
91%
Nem tudom, mivel az egész évet nézik, ahhoz eleve nagyon rosszul kellett állnod, hogy megbukj. Van olyan tanítványom, aki a digitális időszakban szín egyes, mert szó szerint semmit, de semmit nem csinált, és így is megvan a kettese (előtte hármas volt).
2020. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!