Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok! Hogy zajlik nálatok...

Orvosisok! Hogy zajlik nálatok a digitális oktatás?

Figyelt kérdés

Én másodéves vagyok nemzetközi gazdálkodáson, így szerencsésnek érzem magam, hogy beadandókkal simán “megúszom” ezt az egész digitális oktatásosdit, de azon gondolkodtam, hogy nektek mennyire kemény lehet ez így most, főleg a gyakorlati óráitok. Hogy oldják ezt meg nálatok? (Ha egyáltalán meg tudják...) Gondolom rohadt stresszes az egész. :/ Tudjátok tartani a tempót? Tudtok gyakorolni egyáltalán bármit?


Kitartást nektek! :)


2020. máj. 1. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most fogok zoom-on államvizsgázni. De alapvetően beadandok és online zh-k.
2020. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Leginkább hangalámondásos diasorokat adnak ki, ami szerintem SOKKAL szuperebb, mintha be kellene járni. Nem csak kényelem, de hasznosság szempontjából is.

Egy tárgyam van, ami vizsga helyett beadandós lett, ennek is örültem.

Van tárgy, ahol elengedték a gyakorlati vizsgarészt, és csak az írásbeli alapján kapunk jegyet, ez is könnyebbség.

Van tárgy, ahol a gyakvizsgát képekkel helyettesítik - na, az gáz lesz, nekem ez sokkal nehezebb, de ezen "csak" át kell menni, a végső jegybe nem számít bele.

És lett volna egy szigóm, persze, szóbeli, ami most írásbeli lesz - ennek nagyon örülök, én sokkal jobban szeretek írásban vizsgázni.

Ami mg negatívum, hogy ár eddig nem volt gondom a netes kapcsolattal, kicsit aggaszt, nehogy a kritikus pillanatban omoljon össze a net vagy fagyjon le az a felület, ahol épp vizsgázom.


Mindent összevetve sokkal nyugodtabban, hatékonyabban tudtam itthon tanulni. Sokkal kevesebb stressz. Sokkal könnyebben és gyorsabban végzek a vizsgáimmal. Nem szép dolog ilyet mondani, mert nagy károkat okozott a vírus, de el tudnék még pár ilyen félévet képzelni...


A gyakorlatok, persze, kimaradtak, és hiányolom az évfolyamtársaimmal a találkozást, pár tanárt is, de messze nem vesztettem ezekkel annyit, mint amennyivel jobb lett minden más.

2020. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Beadandók vannak nekünk is. Esszéket írni, videókat elemezni, képeket megtanulni, teszteket kitölteni. Kicsit szokatlan ez ilyen mennyiségben :D. Zoom-on keresztül is zajlanak órák, eseteket beszélünk meg.

A fizikális betegvizsgálatot nyilván nem lehet helyettesíteni, a gyakorlásba majd bele kell húzni a következő félévben. Hacsak nem pótoltatják be tömbösítve, bár nekem hatodévben mindenképpen lesz lehetőségem gyakorolni, a többi évfolyammal nem tudom mi lesz.

Én nem mondanám nyugodtabbnak, csak kényelmesebbnek a helyzetet. Úgy érzem többet kell tanulni, mintha "csak" bejárnánk órára, rengeteg fájlt töltenek fel. Azt élvezem, hogy jobban tudom beosztani az időmet.

2020. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hűha, nem gondoltam volna, hogy lesz aki pozitívként tekint rá, azt gondoltam káosz van ezen a területen a gyakorlatok miatt, de örülök, hogy így akár egy kis nyugitok is van még. :D Sok sikert mindegyikőtöknek a vizsgákra, az elsőnek pedig duplán! :)
2020. máj. 2. 05:31
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: ja, azt még nem is írtam korábban, hogy mivel írásbeli online vizsgák vannak (meg beadandók), idén volt az egyetlen alkalom, hogy nem kellett "ölnünk" egymást a vizsgahelyekért". Igaz, hogy kevesebb a kiírt vizsgaalkalom, cserébe viszont általában nincs limit. Végre nem volt stressz a vizsgafelvétel, hogy a tervezetthez képest mit hova tudok felvenni, és nem kellett "vészforgatókönyveket" gyártani. Ez is hatalmas könnyebbség.
2020. máj. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem sajnos nincs ezzel az online dologgal pozitív tapasztalatom.

2 szigorlatom lesz, mindkettőt megtartják szóban a Zoomon, illetve természetesen a beugrók sem maradnak el. Úgy próbálják kivédeni a puskázást, hogy felkészülési idő nélkül kell elkezdeni a feleletet. Nagyon kíváncsi leszek...😬 Másodéves vagyok én is.

2020. máj. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki Debrecenben jár orvosira, az írhatna nekem privátot, én is oda készülök 2021 szeptemberében, de azért szeretem olvasgatni a hallgatók véleményét, tapasztalatokat, stb. :) 18/L
2020. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!