Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Könnyebb vagy nehezebb volt...

Könnyebb vagy nehezebb volt idén a kémia-biosz emelt?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok véleménye érdekelne akik ott ültek.


Előre is köszönöm!



2020. máj. 27. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már 3 éven keresztül emelt bioszra készültem. Megcsináltam az összes régi feladatlapot. Mégis teljesen felvoltam háborodva a vizsga után. Nem ilyesmire számítottam. De így visszagondolva talán sokkal könnyebb volt. Nem nyúztak minket növénytannal. Egy feladat volt abból,az is inkább szövegértés. Biokémia is alíg volt. Főleg embertan. Ami sajnos esszéválasztásnal nem volt. :/ Holnap tudom meg, hogy hogy sikerült. Csak legyen meg a 45 pont :/.
2020. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a biológia nem volt vészes, mondhatni könnyebb volt (legalábbis számomra).

A kémia ezzel szemben szerintem nehezebb volt. :(

2020. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
86%
Szerintem, mind a kettó könnyebb volt, mint az elmúlt években! De majd holnap az eredményekből kiderül
2020. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
A bioszt nehezebbnek mondanám, a kémiát átlagosnak vagy könnyebbnek.
2020. máj. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Hánykor lesz a betekintés? Eredményhirdetésnél ugye nem olvassák fel az eredményt?
2020. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Majd megírjátok milyen lett? Nekem pénteken lesz a betekintés
2020. máj. 27. 23:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Na ugye az első válaszoló vagyok. Nekünk nem olvasták fel hangosan az eredményeket. Hárman voltunk egyszerre bent a teremben mint diákok.

55%-os lett a bioszom. Lehet másnak ez elég gyenge, de én nagyon örülök neki! Így azért már esélyes, hogy felvesznek szülésznőnek. :)

2020. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon más volt ez a feladatlap, mint az eddigiek. Én talán könnyebbnek éreztem, mert sem a növénytan, sem a biokémia nem a kedvencem. 80% lett a bioszom, nagyon örülök neki. Így van esélyem, hogy felvegyenek oda, ahova első helyen jelentkeztem :)
2020. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!