Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-VIK-en ha passzíváltattam...

BME-VIK-en ha passzíváltattam a 2. félévet, akkor hogyan kell majd eljárnom szeptemberben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

BME-VIK-en 1. félévesként 3 bukott tárgy miatt kénytelen voltam passzíváltatni a 2. félévemet. Szeptembertől hogyan kellene eljárnom? Az világos, hogy a 3 bukott tárgyat újra fel kell vennem.


De pl. tankör terén mi a teendő? Továbbra is a régi tankörömhöz tartoznék hivatalosan, vagy nem lenne tanköröm? Ez gondot jelenthet? Vagy ilyenkor fel kell vennem egy másik tanköri kurzust és ezzel besorolnának egy új tankörbe?


Továbbá még annyi, hogy szabválokat, gazdaságis kötválokat ajánlott lenne felvenni? Ha igen, melyikekkel járnék a legjobban?



ápr. 29. 11:29
 1/2 anonim válasza:

Szia, egyébként HK-nak írsz egy emailt és segítenek.


A tanköris dolog az már bukta az biztos, csak első és második félévben lehet felvenni. Ha nincs tanköröd az egyáltalán nem gond, tárgyfelvételnél bármelyik gyakorlatot felveheted ahol van szabad hely.


Szabválokat érdemes felvenni márcsak átlag javítása miatt is, nemtudom mennyire vagy közel a 2,7-hez.

ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ! Akkor azt hiszem minden kérdésemre választ kaptam :) Legközelebb ha ilyen lesz hallgatok rád és írok a HK-nak.
ápr. 30. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!