Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy milyen tantárgyakat duplázhatok?

Figyelt kérdés
Konkrétabban Építészmérnökire jelentkeztem, annyi a felvételi követelmény, hogy emelt szinten kell teljesítenem egy tantárgyat a négy közül. A kérdés; azt is kell dupláznom, amit emelt szinten teljesítettem, vagy akár más két tantárgyat is választhatok? (Tudom, hogy nem én duplázok, hanem ahogy jobban kijön, csak egyszerűbb volt így megfogalmaznom.)

2020. máj. 29. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
csak felvételi követelményben előírt 2 tantárgyat lehet duplázni (ezek közül kell 1-nek követelezően emeltnek lennie).
2020. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Felvi pontkalkulátor
2020. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

1-es vagyok. na igen, így jár az, aki a kérdéshez fűzött megjegyzés elolvasása után el is felejti a főkérdést. :))

de valóban, ha beírsz mindent rendesen a felvi pontkalkulátorába, kiadja a számítási módot is.

2020. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1-es, köszönöm válaszod, erre voltam konkrétan kíváncsi. :)
2020. máj. 29. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!