Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valami javaslat? Bővebben...

Valami javaslat? Bővebben lent. Fontos!!!

Figyelt kérdés

8. osztályos tanuló vagyok, annak ellenére, hogy kitűnő tanuló voltam végig egy megyei szinten is erős általános iskolában, egy elég gyenge szakgimnáziumot választottam. Az igazgató és az osztályfőnököm is ellenezte a választásomat, azt mondták, nem fogom jól érezni magam, de én hajthatalan voltam (ezt ne firtassuk, hogy miért, sajnos így álltam hozzá). Május elején megjött az értesítés, hogy abba a gyengébb iskolába vettek föl (már az előzetes felvételi rangsorban is első voltam ott), fel is léptem egy ilyen messengeres osztálycsoportba, hogy már egy kicsit megismerjem őket még szeptember előtt. És ekkor jöttem rá, hogy nekem nincs ott helyem, az erős gimnáziumot kellett volna választanom. Abban kérnék tanácsot, hogy mit javasoltok, mit tegyek? Ilyenkor mi az eljárás, ha ez történik? (már ha vannak még ilyen helyzetek egyáltalán)

Szeretném, ha csak olyanok írnának, akik nem hülyéskedik el a dolgot, nagyon fontos ez számomra.

Kérem, hogy ne ilyen válaszok jöjjenek, hogy "biztos nem lehetsz olyan okos, ha azzal sem voltál tisztában hová menj", ...hasonlók.

Ez a helyzet, ebből kell kilábalnom.

Sokakra hallgattan a döntés idejekor, akikre nem kellett volna...

(köszi, ha elolvasod, kicsit hosszúra sikeredett:-\)



2020. máj. 30. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát, biztos nem lehet olyan okos, ha azzal sem voltál tisztában hová menj! Amúgy lehet iskolát váltani, ha jók a jegyeid akkor át is fognak venni szerintem:)
2020. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!