Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előző féléves egyetemi diákmat...

Előző féléves egyetemi diákmatricát ugye még elfogadják akkor a bkk-n?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Igen
2020. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Minden olyan igazolvány, amely a veszelyhelyzet kihirdetése után járt le, az a veszélyhelyzet megszűnés előreláthatólag jun.20.-át követő 180 napig érvényes.
2020. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolso: en azt olvastam, hogy a veszelyhelyzet megszuneset koveto 15 napig. Ezt konkretan meg anno a diakigazolvanyra vonatkozoan olvastam. Biztos vagy benne, hogy 180?
2020. jún. 1. 19:51
 4/7 A kérdező kommentje:
2020. jún. 1. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Tegnap előtt mondta a 180 napot Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő(?).

A közlönyben még nem jelent meg, így még nem biztos.

2020. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom. Kozben a BKK-tol azt a valaszt kaptam, hogy 15 napig, de akkor ezek szerint meg ezen is valtoztathatnak.
2020. jún. 1. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
2. Vagyok. Először is A veszélyhelyzet még nem szunt meg, mivel az országgyűlés előtt van a tvjavaslat, illetve a kormany hatalyban akar tartani pár intézkedést, mint a hitel moratórium, felsőoktatási szabalmódosítások stb. Szóval 2 tvjavaslat van jelenleg tárgysorozatban a parlament előtt. A foszabaly szerint a veszélyhelyzet megszűnése + 15 nap az ervenyessegi idő. DE a második tvjavaslat 88.szakasza szerint 180 nap az érvényesség a veszelyhelyzet megszűnését követően. Akit részletesebben érdekel megtekintheti a tvjavaslatokat a parlament.hu iromanyok alatt. Nyilván még nem a közlöny de mivel kormanyparti többség van a parlamentben nem valószínű, hogy ne fogadnák el.
2020. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!