Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet olyan...

Szerintetek lehet olyan embernek valaha is diplomája aki általános iskolába sokat bukott és folyton 2-i voltak?

Figyelt kérdés
Valaki rábeszélheti az ilyenek a tanulásra?
2010. júl. 30. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jahh lehet, simán.

Csomó olyan ember van, aki pl. bukott is, és mégis baromi sikeres és fontos pozíciót töltött be.

2010. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rábeszélni nem hiszem hogy bárkit is lehetne ilyenekre, esetleg egy lelki fröccsöt adni, aztán vagy elgondolkodik rajta az illető vagy nem... Az emberek változnak, amint egyre idősebbek lesznek pláne sokszor szemléletmódot váltanak, mindig kicsit okosabbak lesznek, így szerintem csak elhatározás kérdése az egész. Ha valaki nagyon akarja, akkor meg tudja csinálni! Ha nem, akkor fölösleges is belekezdeni!
2010. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak azért bukott,mert lusta volt tanulni,akkor lehet esélye. Bár ha az alapokat nem tanulta meg,akkor az egyetemen sem fogja sokra vinni.

Ha viszont a felfogása nehéz,akkor esélytelen.

Sokan vannak,akik nem olyan okosak,hogy jól tudjanak tanulni.

Diploma nélkül is lehet valaki jó szakember!

2010. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hanem a gyakorlatban sok olyan diplomás van akik kettessel bukdácsoltak végig és semmi tudással diplomát kapott.
2010. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Általános suliban: magyar/töri/nyelvtan mindig 2es volt.

Sőt töriből majdnem megbuktam! Középsuliban a tanár nem hitte, hogy leérettségizek(megmondta!).

Jelenleg egy 4es államvizsgapapírom van, 5ös szakdogával :P

2010. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tubarózsa ***** válasza:
100%

hali!

általánosba nem buktam, de középsuliba 11. -be igen, kb 5tárgyból. évismétlésre( átmentem másik suliba) most 4esre érettségiztem és felvettek egyetemre is. :) ugyhogy csak akarat kérdése, szerintem.

2010. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok megbántani senkit, de a tény, hogy erre a kérdésre igen a válasz, nem a tanuló szorgalmát, akaraterejét minősíti (a legtöbb esetben), hanem a felsőoktatás színvonalát...
2010. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
én úgyan bukni nem buktam, csak sose jártam be suliba. mindíg utcáztam 16 évesen ki is vágtak a gimiből. de aztán beértem. 21 évesen visszamentem, estin leérettségiztem, most másodéves vegyészmérnök vagyok...
2010. júl. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!