Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemsoká nyári szünet,hogy...

Nemsoká nyári szünet,hogy telt ez az iskolai évetek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok😂😂

Vagy csak unatkozok.🙄😂



2020. jún. 4. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Utáltam minden percét, (kivéve az itthonról tanulást) és alig várom, hogy végre másik iskolába menjek. Neked hogy telt?
2020. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Az összes osztálytársamat utálom. A legtöbben a jojegyek ellenére is köcsögök. Rossz lesz az evvegim. Es egész nyáron nyárimunkát leszek :S
2020. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
*n
2020. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Sikeresen leérettségiztem, már most hiányzik az osztályom.
2020. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt. Bár tanulhattam volna többbet, de ezzel sincs baj. Az osztálytársaimmal is jókat szórakoztunk.


Én is szeretnék most nyáron dolgozni, de nem igazán van diákmunka a környéken.

2020. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Miért kell ennyi nyamvadt hangulatjellel teletűzdelni a kérdésedet?! Egyáltalán nem relevánsak.
2020. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Végre vége négy év szenvedésnek.
2020. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem jól telt az évem(szép érettségi és középiskolai bizonyítvány), alig várom már a technikusi évet az osztályommal. Fura volt az a 6 hét tanulás az érettségi előtt, viszont az osztályból mindenki segített mindenkinek amiben tudott. Kicsit sajnálom, hogy nem volt rendes ballagásunk, csak online, viszont elvileg majd tartunk augusztusban. Így tudjuk pótolni ezt az elmaradt közös élményt :)


Kedves Kérdező neked milyen volt az idei tanéved?

2020. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!