Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki hosszabb...

Van itt olyan, aki hosszabb kihagyás után fejezte be egyetemi tanulmányait ugyanazon a szakon? Milyen tapasztalataitok vannak, nehéz volt visszarázódni?

Figyelt kérdés
Én 3 év kihagyás után térek vissza idén. Azért nem fejeztem be anno, mert más lehetőség adódott, és azzal éltem inkább. De ez lényegtelen. Most viszont újra nekivágok. Szinte biztos vagyok benne, hogy a jegyeim is el lesznek fogadva, igazából nem félek, mert jól tanultam. Bár ez a kihagyás nem tett jót, de sosem késő folytatni, és bízok magamban. Aki hasonló cipőben jár/járt valamikor, az mesélne kicsit? Milyen volt a visszatérés, piszkálták-e a tanárok vagy az új szaktársak? Könnyen befejeztétek?

2020. jún. 7. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Én két év után mentem vissza. Igazából örültek nekem, kis kar vagyunk, emlékeztek. Volt 1-2 kérdés, hogy mi volt eddig.


Picit nehezen rázódtam vissza, főleg, hogy sosem szerettem igazán a szakot,meg mérnökin nem is olyan könnyű egyből előrántani a matekot és a többit. Meg éppen egy nehéz szakaszán mentem át az életemnek, plusz teher volt.


De a hónapban államvizsgázom, szóval sikerült 👍


Nem hiszen, hogy bármi gondod lenne. Főleg, ha nem is nagyon emlékeznek rád.

2020. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!