Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Okj mellett fellehet keszulni...

Okj mellett fellehet keszulni erettsegire? (Ujra erettsegizes, emelt kemia es biosz)

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egyetemre jártam mellette és főállásban dolgoztam
2020. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát milyen okj mellett. Van mondjuk esti meg nappali tagozat meg 400 féle okj van alapból is
2020. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnek ami csak egy ket napos hetente
2020. jún. 9. 16:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi az akadálya?
2020. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak erdeklodtem, csak nem szeretnem h az orvosira valo felkeszules rovasara menjen
2020. jún. 9. 16:06
 6/9 anonim ***** válasza:
De ilyen egészségügyi okj? Mert akkor még könnyebb az anyag mint gimibe legalábbis nálam úgy volt
2020. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még akár érettségi felkészülés szempontjából is jó
2020. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

En most kihagyok evet es vmi reszmunkaidos allast szeretnek taln meg megtudtam h okj re is jar fizetes is es mellette felkeszulnek egyetemre

Tehat konkret okj terv nincs h mit

2020. jún. 9. 16:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kihagytam idén egy évet ugyan így orvosira érettségiztem újra. Én mentőápolóra mentem OKJ-re de egészségügyben az első év ugyan az. Kb 10-20 ezer között kaptam valahol/hó de kötelező járni gyakorlatra. De simán lehet készülni
2020. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!