Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakmaváltás 30 felett?...

Szakmaváltás 30 felett? Tapasztalatokra lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg váltott szakmát 30 felett? És miért? Illetve hogy sikerült a dolog?

3 évet dolgoztam a szakmában, de teljesen kizsigerelt és nem is fizet jól. Mikor tanulni kezdtem nem nagyon volt lehetőségem ugrálni. Jó formán a szüleim választottak helyettem. Mondjuk akkoriban még tetszett is a dolog. De így hogy bele kóstoltam, köszönöm szépen. Jelenleg 5 éve nem dolgozok a szakmámban, mert külföldre költöztem, de nagyon úgy néz ki hogy a közel jövőben újra haza fúj a szél. Nem nagyon mennék vissza abba a szférába dolgozni, viszont már így 30at betöltve félek, hogy nagyon mellé nyúlok és nem tudok majd elhelyezkedni.



#tanulás #munka #szakma #Át képzés
2020. jún. 9. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ettől nem kell félned!
2020. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 5-6 évente váltottam, eddig 3x. Néha homlokegyenest. Soha nem volt gondom a munkakereséssel. Van munka. Csak csinálni kell. 30 évesen nem vagy öreg. Ez semmi kor manapság.
2020. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan 20as vagyok még jó ideig, de én is hasonló gondolatokat fogalmazok meg, vergődök.


Azt tudom neked is írni, hogy a mai világ egyre jobban lesz olyan, hogy folyamatosan át kell képezni magad, újat, mást tanulni, vagy esetleg elmélyedni.


Véget ért az, hogy jó vagy rossz pénzzel 40-45 év valahol.


Azonban vannak olyan szakmák, hivatások, amikkel még lehetséges, mkndig lesz munkád, pl tanár, orvos...stb. De erre meg születni kell.

2020. jún. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tanár vagyok amúgy 😂 lenne munkám, de milyen áron és mennyi pénzért?!
2020. jún. 10. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!