Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor válik hivatalossá az...

Mikor válik hivatalossá az abszolutórium megszerzése? Kell szólnom valakinek, hogy teljesítettem az összes tárgyat?

Figyelt kérdés
Ha elvégeztem az abszolutóriumhoz szükséges összes tárgyamat, akkor ezt jeleznem kell valahol, vagy mikor kapok valamilyen értesítést erről? Voltak olyan kötelező tárgyaim, amit ilyen-olyan okok miatt rossz tárgykóddal teljesítettem (ezt jeleztem a Tanulmányi Osztályon, ők azt mondták, hogy nem gond). Nem tudom, hogy emiatt esetleg kell-e külön jeleznem, hogy meglettek a tárgyaim.

2020. jún. 10. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Neptumban a Tanulmányok---Képzési adatok fülben ott van az abszolutórium kiadásának időpontja, ha ezt megszerezted. Nem kell senkitől kérni.
2020. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neptun--elütöttem véletlenül
2020. jún. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!