Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2010-ben kezdtem el a főiskolá...

2010-ben kezdtem el a főiskolát, és akkor majdnem egyszuszra meg is csináltam mind a hét félévet (3 és fél éves képzés). Sok idő telt el - befejezhetem még a diplomámat? Abszolvált státuszban vagyok.

Figyelt kérdés

2010-ben kezdtem el a főiskolát, és akkor majdnem egyszuszra meg is csináltam mind a hét félévet (3 és fél éves képzés). Sok idő telt el - befejezhetem még a diplomámat?


Abszolvált státuszban vagyok.


Meglett a hosszúgyakorlatom is, de utána elkezdett leromlani az egészségem. Ennek megfelelően évek teltek el, az egészségem tövább romlott.


Az utolsó aktív félévem, amikor volt jogviszonyom, 2014-ben volt.

Többszor neki akartam lódulni megint, hogy befejezzem, de az egészségem annyira leromlott, hogy egy évvel ezelőtt már több, mint egy tucat orvos sem tudta mi a bajom, és nem tudtak segíteni. Mindenem ráment, közben igyekeztem dolgozni, minden munkámat folyamatosan elveszítettem.


Egy évvel ezelőtt, már a lépcsőn is alig bírtam felmenni, senki sem tudtam mi a bajom.


Végül kiderült, hogy súlyos, több helyen lévő keringési zavarokat okozó bajaim voltak, alig fél éve, hogy elmondhatom, hogy gyógyulok, és hogy mostmár szembe néznék a hátra maradt vizsgámmal. A szakdolgozat hiányzik, a védése és az államvizsga.


Viszont eltelt 2014 óta majd 7 év. 2014/15-ös év első felében voltam utoljára hallgatói jogviszonyban.


A kérdésem az, hogy mennyi ideig (hány évig) fejezheti be a hallgató a tanulmányait, miután abszolvált státuszba kerül?



2020. jún. 12. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre szerintem a legpontosabb választ a saját egyetemed tanulmányi osztálya tudja megadni. Minden esetre engem is érdekel.
2020. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, tervben van, hogy bemegyek, csak gondoltam, addig hátha valaki tud mondani valamit.
2020. jún. 12. 13:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a helyzeted, az élet rendesen próbára tett.

Megírnád majd, hogy mit sikerült megtudnod?

Engem is érdekelne.

2020. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, sikerült valamit megtudnod?
2020. jún. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egynlőre csak a szaktanáromtól van válasz, Ő azt mondta, hogy ha a Tanulmányi Osztály blóogat, akkor Ő segít, nincs akadály. A TO válasz még nincs meg.
2020. jún. 24. 14:23
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez azért már pozitív. Kívánom, hogy a TO válasza is ez legyen.

Drukkolok! :)

Majd írd meg kérlek mit mondtak.

2020. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a drukkolást!


Megkaptam a választ. Zöld utat kaptam. Októberben kell leadnom a szakdolgozatot, és utána bejelentkezni záróvizsgára.


Köszönöm a bátorító szavakat!

2020. jún. 26. 06:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez szuper!

Hajrá hajrá!

Sikeres szakdoga írást és védést! :)

2020. jún. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Rajta vagyok. :)
2020. jún. 29. 01:14
 10/12 anonim válasza:

A kérdezőtől érdeklődnék, hogy úgy szereztél abszolutóriumot, hogy nem volt meg a szakdolgozat?


Úgy tudtam, hogy az is mint "tárgynak" számít pl: szakdolgozati szeminárium I. Illetve II.

2020. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!