Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 6 napja vagyok 18 éves, és...

6 napja vagyok 18 éves, és még nincs matrica a diákigazolványom hátulján, de kb 10 nap múlva buszoznom kell valahova. Na akor most milyen jegyet kérjek szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni.. megkockáztassam, hogy 50 %-osat kérek?? Ha rajtakap az ellenőr, kb mennyire büntetne meg?
2010. júl. 31. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Asszem úgy van, hogy kifizetteti veled a máik 50%-ot
2010. júl. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem büntethet meg az ellenőr, mert még így, matrica nélkül is érvényes a diákod októberig. Én ezt még régebben olvastam a diakigazolvany.hu-n. Ha a buszsofőr nem akar felengedni 50%-os jeggyel, hivatkozz arra, hogy a suliban megkérdezted és azt mondták, hogy a következő tanévkezdésig így is érvényes. Velem is ugyanez a helyzet és én a nyáron utaztam így többször is, senki nem kötött bele.
2010. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pontosan okt. 31-ig érvényes. ezt akár ha ráérsz ki is nyomtathatod a hivatalos honlapról...én is ezt csináltam, ezt lobogtatom, ha belémkötnek:D
2010. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!