Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen fajta füzetek kellenek...

Milyen fajta füzetek kellenek az alábbi tanórákra? (Kockás, sima vagy csíkos)

Figyelt kérdés
Kémiának és fizikának milyen füzetet kell venni? Úgy tudom, hogy simát, de nem vagyok benne biztos.
2010. júl. 31. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekunk mindkettore sima kellett.
2010. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, sima célszerű, mert fizikából rajzolni is kell, különösen az optikánál, és grafikonokat is muszáj készíteni, kémiából pedig a kötések ábrázolásánál zavarhat be a vonalas/négyzetes füzet.
2010. júl. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. júl. 31. 17:34
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja egyébként ugye Művészettörténethez is kell füzet? (A régi tanárom nem nagyon feszegette ezt a témát a rajz órán, de most új suliba megyek, gimibe.)
2010. júl. 31. 17:36
 5/13 anonim válasza:
nekünk kémiára sima, fizikára kockás vagy franciakockás kellett...
2010. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk meg mindkettőre kockás kellett. Szerintem az a célszerű...
2010. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

látom elég sok a matekzseni: olyan nem létezik, hogy kockás füzet. max négyzetrácsos. a kocka egy test, a füzet meg sík!!!


de én négyzetrácsosat használok színte mindenhez.

2010. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: Mindkenki tisztában van vele, hogy nem kockás, hanem négyzetrácsos. De szerintem mindenki megérti azt is, hogy kosckás. Nem értem ebbe miért kellett belekötni.

Gratulálok, ha neked ez jelenti a legnagyobb élvezetet.

2010. júl. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A tanárok többsége rád bízza, milyet használsz, nem nagyon kötnek bele. Engem grafikonoknál pl négyzetrács pont, hogy segíteni szokott, szerintem fizikára, kémiára azt célszerű venni. De lehet sima is, csak vonalas ne. Művtöri meg mindegy, nekem füzetem se volt, félévente 1x beszedték a látszat kedvéért, tanár meg se nézte, az se tűnt fel, h nem adtam le, azt 5 voltam. Nekük háziogát kellett írni félévente, nem volt semmi számonkérés belőle.
2010. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a tanárok nem szólnak bele, hogy milyen füzetbe írjunk, én fizikán és kémián sima füzetet használok.

Művtöri füzetem van, de soha nem szoktam elvinni, így mindig egy lapra írok. De kb havonta egyszer írunk valamit.

2010. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!