Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van két fajta feladatlap...

Miért van két fajta feladatlap is egy érettségihez?

Figyelt kérdés

Meg szerettem volna nézni hogy idén vagy korábban milyen feladatok voltak pl. biológiából. Viszont itt kétféle feladatlapot is le lehet tölteni:


[link]


Ugye nézem a legelső táblázatot, mondjuk ha emeltre vagyok kíváncsi akkor nézem hogy feladatlap és hogy 2011 május, de miért két feladatlapot hoz ki? és nekem melyiket kell néznem?

Hálás lennék ha valaki fel tudna világosítani ez ügyben :)


2011. szept. 13. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
pótérettségire való a másik? fogalmam sincs, nem néztem meg csak tipp.
2011. szept. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz! Én is erre tippeltem, de akkor miért ugyanarra a napra írja, meg akkor miért nem írja oda hogy az?
2011. szept. 15. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
hát hallod ez jó kérdés, de ahogy elnézem csak a tavaszi vizsgaidőszakban van 2 különböző feladatlap. Én úgy gondolom azért nyomtatnak 2-t, hogy ha valamilyen okból az elsőről korábban kijönnek nem hivatalos infok, akkor legyen ott a másik. Nekem ez tűnik logikusnak. Azért nem hiszem, hogy pótérettségi, mert mind2 egy napon van, és a pótérettséginek épp az lenne az értelme, hogy aki nem tudott elmenni a kiírt napra, ott legyen a másikon. Meg én eleve úgy tudom, hogy nincs is pótérettségi.
2011. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!