Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ősszel is távoktat...

Szerintetek ősszel is távoktatás lesz az egyetemeken, vagy elkezdődik rendesen a félév rendes oktatással, és a kollégiumok is kinyitnak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 14. 05:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem el fog kezdődni a rendes oktatás. Remélhetőleg nem lesz második hullám.
2020. jún. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Kitudja, így hogy ilyen hirtelen azt mondták hogy már kevesebb megbetegedés van nyisunk újra meg mindent lehet hogy még rosszabb lesz majd a helyzet ha ténlyeg kinyitnak mindent főleg ha a mozikat 16.-án. Amúgy én nekem az a baj hogy ha itthon ki is nyitnak az egyetemek lehet hogy én nem mehetek mert én külföldön tanulok ott meg kitudja hogy döntenek.
2020. jún. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy tudom, ősztől mindenhol rendes oktatás lesz.
2020. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Remélem kinyitnak
2020. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

Én úgy tudom hogy gondolkoznak vegyes oktatáson.


Ahol bizonyos órák online lennének vagy pedig nem lenne kötelező a bejárás, mert online is elérhető lenne.


Ami amúgy szerintem jobban jobb lenne.


Nekem például BME VIKen az online oktatás sokkal jobb volt eddig mint élőben.


Egyedül a számonkéréseknél érzetem néha úgy hogy lehet jobb lenne a tradícionális módon.

2020. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó, hol hallottál erről a “vegyes oktatásról”?
2020. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmet ELTE TÁTKn kikérdezték kérdőívvel vagy valami hívatalon úton hogy mit gondol a távoktatásról és milyen lenne ha ezt integrálnák a normál oktatásba később stb..


Ott emberek között is terjedt a hír, spekuláció.


A BMEn is másoktól hallva. Meg mintha nálunk is lett volna hasonló kérdés hogy mi lenne ha ez a normál oktatás része lenne.


Meg az egyik gyakorlat vezető mondta hogy feljött ez az ötlet és gondolkoznak rajta. Meg hogy pár tanár féli a jövőjét.

2020. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is BME-re járok és most, hogy így mondod nekünk is küldtek kérdőívet, hogy mely tárgyakat volt a legkönnyebb tanulni, melyekkel voltak nehézségek stb. Nem gondoltam tovább a dolgot, de köszi az infót!
2020. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

remélem kinyitnak, a kolikat várom a legjobban, ha ott ottlehetnénk akkor tényleg nem zavarna a vegyes oktatás, mert vannak előadások, amiért tényleg kár bezsúfolódni az előadóba (bár elképzelem a kolis netet, tuti behaéna mikor mindenki egyszerre van a teamsben...)

viszont a gyakorlatokra bejárás dolgot nem lehetne összehozni, a kolik nélül, mert az nagyon sok embernek óriási többletkiadás lenne, ha albiba kellene mennie

2020. jún. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha távoktatás lesz, én felkötöm magam, nekem borzalmas volt😑
2020. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!