Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a kresz...

Miért van az, hogy a kresz tesztben olyan kérdés is van, ami az e-titánban nem volt?

Figyelt kérdés

Épp az előbb csináltam a kresztetszt nevű oldalon a b kat. feladatlapot, és csomó olyan kérdés volt, amiről fogalmam se volt, hogy mi, mert még magát a kérdést se hallottam. Végigtekertem az e-titánt (már 100%-on vagyyok) de nem esett szó rola!!


Ilyenkor mi a teendő? Ha a vizsgán lesz ilyen, akkor jogom van félbeszakítani ugye? Mert az e-titánban azt ígérték, hogy ez az ÖSSZES kérdést feldolgozza..


2020. jún. 14. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod teljesen az elméletet, akkor nem lehet probléma a teszt.

Amúgy változtathatók a kérdések, csak nagyobb része ugyanaz.

2020. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megszakíthatod nyugodtan, aztán kérhetsz másik időpontot, miután kifizetted újra a vizsgadíjat.

Maximum az e-tinánnál tudsz reklamálni, hogy olyan kérdést kaptál, ami nem volt benne a rendszerben.

Egyébként mi volt a konkrét kérdés?

2020. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értelek...az e-titánba a kresz vizsga összes lehetséges kérdése bele van táplálva, vagyis, az az egyetlen, hivatalos kresz teszt. Ennél fogva a kreszteszt.net kérdései nem szerepelnek a hivatalos vizsgakérdések között, így azokat a vizsgán sem kaphatod meg...
2020. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hááát. Az e titán leges legutolsó feladata a normál egyperces válaszidős vizsga feladatsor. Abban csak olyan kérdés volt, ami a tananyagban szerepelt. a kreszteszt.net-esben úgy a 10%-a teljesen ismeretlen kérdés..
2020. jún. 14. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!