Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Redmenta tesztben lehetséges...

Anonimusvarilius kérdése:

Redmenta tesztben lehetséges csalni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a kérdésem hogy valahogy előre meglehet-e tekinteni a teszt megoldásait majd aszerint kitölteni?

2020. máj. 1. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Bizonyos esetekben lehetséges, de áldozattal jár.
2020. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem nem lehetséges. Nekünk úgy van beállítva hogyha kilépsz akkor elkuldi a feladatlapot. Viszont úgy monjduk tudsz segíteni magadon hogyha pl telefonról megnyitod a redmentát és gépről közben kikeresed a kerdesekre a választ. Vagy egy másik megoldás,csináljátok kozosen a feladatlapot oszttársakkal menjetek fel együtt discordra vagy egyéb felületre és beszéljétek meg a megoldást ott. Remélem tudtam valamennyit segiteni.
2020. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%

Google, Wikipédia a barátod. Print screen és Messenger kombó is tud segíteni.


Pluszba még úgy olvastam, hogy be lehet lépni egyszerre több különböző eszközről ugyanabba a fiókba és egyszerre tudtok tesztet írni pl. az okosabb haveroddal. Még akkor is, ha csak 1-szer lehet kitölteni! :D Ez ugyan nem olyan, hogy tudod mik a válaszok de azért biztonságot tud adni. mellesleg bármennyi egyidejű bejelentkezéssel működik, akár az egész osztály is rajta lehetne egyszerre XD

2020. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csaltam kétszer is, hogy a tanár leadott egy tételt dolgozatírás előtt egy héttel, hogy tanuljuk meg. Aztán a következő héten csináltam az online jegyzettömbbe puskát (számítógépen!!), ami a googlenak a menüsorában volt, bemásoltam az egész tételt. :D Aztán kaptunk 12 kérdést, és a jegyzettömbömet mindig ki-be kapcsoltam egy-egy kattintással ha szükséges volt. 100%-os Ötös lett az a dolgozat

Mutatom hogy:

[link]

[link]


Aztán van olyan tanárunk, aki a dolgozatírás előtt elmondja a dolgozat kérdéseit, és azt felteszi a redmentába. Szintén elővettem a jegyzettömbömet, és kilestem. :D

Persze csak akkor használom, ha tényleg muszáj, pl. sok dolgozat van a héten, vagy egy felesleges tantárgyból írunk... Khmm. Igen... :D

Szóval... Ha valaki nagyin jó szövegértésből, annak ajánlom azt a módszert. És a legjobb benne: sose derül ki az igazság! :D

2020. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!