Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előre félek, hogy nem lesz...

Előre félek, hogy nem lesz meg a diplomám vagy elrontom az egészet?

Figyelt kérdés
Már csak két félévem van vissza, és végeztem is ezen a szakon. Szeretnék majd továbbtanulni meg úgy alapvetően nem bánnám, ha jó jegyet kapnék majd, mert eddig is arra törekedtem (4,5 fölött voltam minden félévben). Viszont nálunk abszolút nem számítanak az eddigi eredmények, csak a szakdolgozat és annak a védése. A megírásától abszolút nem félek, viszont a védéstől nagyon, mert szóban pocsék vagyok. Nagyon félek tőle... Az érettségin is ugyanúgy féltem, de ez most annyiban rosszabb is, hogy idegen nyelven kell majd mindezt. Az egész egyetem alatt egyszer sem volt semmilyen szóbeli vizsgám (nem is lesz), és csak nagyon minimálisan használtam szóban a nyelvet (2 prezentációm volt a két év alatt, ezen kívül nem számottevően). Az egyetemen kívül pedig abszolút semennyit nem beszéltem a nyelvet (nem nagyon volt kivel, hol, miért). Tanfolyamra pedig nem akartam menni, mert maga a nyelvtudásom megvan, csak sosem használtam szóban és ezért nem megy. Félek tőle, hogy ott sem fog menni és lehúzza majd a jegyem, vagy nem is sikerül.
2020. jún. 16. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, velem pont ez történt...
2020. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy konkrétan hogyan történt? Milyen szak, miből, miért stb., akár privátban.
2020. jún. 20. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
végig 4-5 os voltam, a szigorlataim is, aztán a záróvizsgára súlyos beteg lettem, és sajnos 2 es lett. és mindenki ezt látja milyen gyengén teljesítettem. szeretnélek megnyugtatni hogy van idő felkészülni. megkapod a kérdést és írhatsz vázlatot. átgondolhatod. menni fog!
2020. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!