Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Be tudom fejezni időben az...

Be tudom fejezni időben az online tanfolyamot KRESZből?

Figyelt kérdés
13 órát tanultam eddig és az első fejezet 3. modulját fejeztem csak be. 75 óra van rá összesen, be fogom tudni fejezni vagy fizetnem kell majd még több óráért ebben a tempóban?

2020. jún. 16. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem valószínű. Én anno egy éve egy modult egy óra alatt csináltam meg. Szerintem ne fordíts egy etapra ennyi időt, inkább tanulmányozd a vizsgakérdéseket minden fejezet közben, azokat kell tudni szó szerint majd a vizsgán is. Jó persze az alap dolgok fontosak, a főbb szabályok táblák, de én lányként a műszaki részen inkább gyorsan túljutottam, és másra fordítottam időt. Elsőre meglett, 73 ponttal a 75-ből.
2020. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így jártam. Azt gondoltam, nem lesz elég, de még maradt is óra gyakorolni.

A 62 óra még rengeteg, bár nagyon az elején vagy.

Nem minden modullal fogsz lassan haladni. Lesz, amin gyorsan átmész.

Még korai aggódnod ezen.

Ha végigmentél, a gyakorlásra vizsga előtt 4-5 óra bőven elég.

Nekem kb 8 óra maradt. A vizsgám elsőre sikerült, 1 pontitt vesztettem.

Majd látod. Maximum veszel még órát.

2020. jún. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig úgy látod, hogy kicsúszol az időből, akkor javaslom, hogy screeneld le az oldalakat és abból tanulj. Így tudsz időt spórolni a rendszerben.
2020. aug. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!