Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Filozófiát tanulhatok online...

Filozófiát tanulhatok online magyarul? Ismertek valami oldalt vagy online tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Sajnos csak angolul találtam. Szeretnék olyat ami magyarul van és ingyenes.
2018. ápr. 30. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Wikipédia
2018. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel nem sokra megyek. Az túl terjedelmes és nem mindig közérthető. A semmitől jobb de én valami olyasmi online tanfolyamokra meg oldalakra gondoltam, amik angolul is vannak. Ha van itt filozófiában jártas ember, adhatna pár tippet.
2018. ápr. 30. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
TED előadások?
2018. máj. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azokat még nem ismertem annyira, de utánanézek. Köszönöm a tippet! :) Ha tud még valaki valamit, írhat.
2018. máj. 4. 06:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. Esetleg ha filozófiai egyetemi karok kötelező olvasmányaira keresnél rá?
2018. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Láttam már ilyesmit neten de még nem foglalkoztam ilyennel mélyebben de lehet meg kellene próbálnom.

Csak azt nem tudom, mennyire kivitelezhető ez úgy, hogy nem járok az adott szakra.

De lehet megpróbálnám, hogy megkeresem egy tanszék olvasmánylistáját és végigmennék rajta.

A tanári órai magyarázatot, ha szükséges, megpróbálnám pótolni azzal, hogy utánaolvasok az interneten.

Ez pótolja vajon egy tanár magyarázatát?

2018. máj. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!