Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, szeptemberben...

Mit gondoltok, szeptemberben még online oktatás lesz?

Figyelt kérdés
2020. jún. 17. 07:37
 1/5 MLGuy ***** válasza:
100%
Nehéz megjósolni, mi lesz, de ha nem kezdenek el megint romlani a számok (például a nyár következtében, hogy mindenki bulizik stb.), akkor rendes oktatás lesz ősszel.
2020. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz online oktatás már
2020. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én például Angliában járok egyetemre és mint tudjuk, ott sokkal rosszabb a helyzet a vírust illetően.

Nekünk azt mondták, hogy a szeptemberben kezdődő félév még valószínűleg online fog folyni, de ha enyhül az eset, akkor lehet megoldják, hogy a 4 órás előadásokat megfelezik 2-2 órára, az első két órában a csoport fele megy be, a másik 2 órában meg a csoport második fele. Illetve ha olyan az óra amihez kell a személyes oktatás mondjuk gyakszi miatt, akkor csak azokra a tárgyakra kell majd bejárni.

De igazából még bármi megtörténhet, Magyarországon is..

Itthon lecsüngőben van ez az egész ahogy látszik, de azért még közel sem biztos, hogy szeptemberben már minden iskola rendesen fog menni.

2020. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itthon rendes tanítás lesz szeptembertől.
2020. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
78%
Szerintem szeptemberben még igen, rendes oktatás lesz, de valószínűleg a 2. hullám miatt október, november körül, megint itthon leszünk.
2020. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!