Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mégis hol próbálkozzak ha nem...

Mégis hol próbálkozzak ha nem jön össze?

Figyelt kérdés

Szakmai gyakorlatra keresek helyet de semmi sikerem nincs. Június-júliusba meg szerettem volna csinálni de nem találok helyet vagy nem jön össze. Fordító szakra járok, ezt hozzá kell tenni.

Fordítóirodákba jelentkeztem sok helyre de 90%ban azt írták hogy nem fogadnak most senkit, a maradék meg azt írta hogy jelentkezzek pesti irodájukba, illetve egy iroda azt írta, hogy nem tudnak gyakornoknak alkalmaznak de jeleznek ha van valami számomra.

Cégekhez is jelentkeztem, ott vagy vissza se reagáltak vagy megbeszéltük mikor hívnak de nem hívtak.

Most még egy céghez fogok jelentkezni de aztán ennyi.


Valahogy még a diákmunkával se járok sikerrel, mert volt hogy kinéztem egy állást de mondták hogy az nem aktuális. Pedig fent volt a honlapon és nem volt kiírva hogy nem aktuális. Meg, volt olyan munka, amire, bevallom, azért nem jelentkeztem mert 20-22 körül is kellett volna néha dolgozni ami nekem nehezen megvalósítható de ezt még meg fogom érdeklődni hogy esetleg olyan későn otthon is lehet-e mert munkahelyről tuti nem tudok olyan későn hazajutni.


Önkéntes fordításra is jelentkezhetek, azzal csak az a baj hogy az egyetemi oktató szerint valakinek azt ellenőrizni kellene. Viszont aki kéri a fordítást, az gondolom nem fogja mivel azért kér fordítást mert nem tud azon a nyelven. Lektort felkérni minden alkalommal, gondolom egy rakás pénzembe kerül. Egy egyetemi oktató meg szerintem nem fogja akárhány szövegemet elolvasni, miért lenne olyan segítőkész?


Szóval ilyen körülmények között hova jelentkezhetnék gyakornoknak?


2020. jún. 17. 11:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igazàból eddig mindössze egy interjún voltam. Az is tavaly volt. Legtöbbször telefonos beszèlgetés van. Vagy vissza se írnak.

Meg egy skype interjú is volt tavaly, az szerintem jól sikerült.

2020. jún. 17. 19:39
 12/12 Vanitas válasza:

Esetleg hotel recepciós állás?

Egyébként biztosíthatna az egyetem gyakorlatot... Miért neked kell ezzel szarakodni, ha kötelező?

2020. jún. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!