Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pénzügy és számviteli ügyintéz...

Pénzügy és számviteli ügyintéző vagyinkább a Vállalkozási-ügyviteli ügyintéző a jobb?

Figyelt kérdés

Kettő között vacilálok mert nem vagyok erős matekból vannak részei amik nagyon nem mennek és vannak amik igen de vannak ismerőseim akik szintén gyengék voltak gimibe és ők mondták nem olyan vészes és elég gyakorlatias munka. Mármint a pénzügyi mert inkább az vonz de félek hogy nagyon nehéz. 1-2 evés tanfolyamról lenne szó és kíváncsi vagyok hogy másoknak mi a véleménye erről a tanfolyamról.A vállalkozási-ügyviteli ügyintézőröl meg semmi információm és minden érdekelné ezekkel kapcsolatban mennyire nehezek, hogy tudok elhelyezkedni vele és mennyi a fizetés.

Köszönöm előre is a válaszokat 😊



2020. jún. 17. 15:18
 1/2 anonim válasza:
0%
egyik se
2020. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügyi számviteli erősebb (nekem is az van meg), többet lehet vele keresni. A másik kevésbé matekra van kihegyezve, de az sem könnyű, viszont talán több helyre lehet vele jelentkezni... Szóval nem elvegezhetetlen egyik sem, amerre a szíved húz, azt csináld.
2020. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!