Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem! GTK-hoz...

Debreceni Egyetem! GTK-hoz melyik koli van közel? Melyiket célszerű megjelölni?

Figyelt kérdés
GTK-ra jelentkeztem, de úgy hallottam, hogy a nem a legjobb a Veres Péter koli. Melyik kolitól lenne még egyszerű eljutni a GTK épületéhez?

2020. jún. 17. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Veres peter de az rossz alapotu

Amugy meg barmelyik kokit elered villamossal.

2020. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Sportkollégium közel van és elég jó szerintem, én 3 évig laktam ott és nagyon szerettem.

Elég csendes, a forgalom zaja nem hallatszik oda (kivéve a mentőket:D), a társaság jó, nagy udvara van, minden zöld, és gyalog kb 10 perc a GTK.

Odajutni is könnyű, arrafelé jár a 2-es villamos, 10-es busz, de az 1-es villamos megállója sincs messze.

2020. jún. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Illetve ha nem akarsz gyalogolni az egyetemig, akkor a 24/22-es buszokkal is mehetsz.

Előző voltam:D

2020. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedéssel a Kossuth és a Campus Hotel is elérhető. A Campus pedig ugyebár az egyik legjobb koli. A többiről nem tudok, de ezekben laknak GTK-s csoporttársaim.
2020. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!